Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Drodzy Ósmoklasiści

Drodzy Ósmoklasiści

Dzisiaj rozpoczyna się ważny etap w Waszym życiu i edukacyjnej drodze — egzaminy ósmoklasisty. To czas, który wymaga wiedzy, skupienia i wiary we własne możliwości 

Życzymy Wam spokoju, opanowania oraz jak najmniej stresu. Pamiętajcie, że każdy egzamin to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale również doświadczenie, które buduje Waszą przyszłość 

Trzymamy za Was mocno kciuki
Niech zdobyta przez lata nauki wiedza przyniesie Wam jak najlepsze rezultaty 
Powodzenia, odwagi i dużo pozytywnej energii

Wróć na początek strony