Drodzy Ósmoklasiści
Drodzy Ósmoklasiści
Dzisiaj rozpoczyna się ważny etap w Waszym życiu i edukacyjnej drodze — egzaminy ósmoklasisty. To czas, który wymaga wiedzy, skupienia i wiary we własne możliwości
Życzymy Wam spokoju, opanowania oraz jak najmniej stresu. Pamiętajcie, że każdy egzamin to nie tylko sprawdzian wiedzy, ale również doświadczenie, które buduje Waszą przyszłość
Trzymamy za Was mocno kciuki
Niech zdobyta przez lata nauki wiedza przyniesie Wam jak najlepsze rezultaty
Powodzenia, odwagi i dużo pozytywnej energii