Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Dzień Samorządowca

Bycie samorządowcem to zaszczyt i zobowiązanie. To codzienna troska o sprawy mieszkańców, podejmowanie decyzji, które kształtują przyszłość lokalnej społeczności, oraz praca, która – choć często niewidoczna – ma ogromne znaczenie.

Z okazji Dnia Samorządowca składam wszystkim Pracownikom Samorządowym serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za codzienną pracę oraz zaangażowanie na rzecz naszej lokalnej wspólnoty.

Dzięki Państwa aktywności, odpowiedzialności i trosce o dobro mieszkańców gmina Popielów nieustannie się rozwija, stając się coraz lepszym miejscem do życia.

Życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy, wielu sukcesów w realizacji planów i inicjatyw, a także zdrowia, pomyślności oraz wszelkiego dobra w życiu osobistym.

Wójt Gminy

Sybilla Stelmach

27 maja dzien samorzadowca, gmina Popielów tutaj mieszka sie dobrze

Wróć na początek strony