Dzisiaj w Centrum Kultury obchodzimy Dzień Działacza Kultury.
Dzisiaj w Centrum Kultury obchodzimy Dzień Działacza Kultury.
Z okazji tego święta wszystkim pracownikom SCKTiR, którzy sprawiają, że nasza gmina tętni życiem, składamy najserdeczniejsze życzenia i wyrazy uznania.
Dziękujemy za pasję, kreatywność i zaangażowanie, dzięki którym nasza codzienność nabiera wyjątkowego charakteru. To właśnie Wy tworzycie wydarzenia, które integrują mieszkańców, inspirują i wzbogacają życie naszej społeczności.
Życzymy Wam niegasnącej energii, tysięcy nowych pomysłów, pełnych sal, zachwyconej publiczności, a przede wszystkim spokoju, satysfakcji oraz wsparcia, które pozwala realizować kolejne inicjatywy bez barier.
Dziękujemy za tworzenie kultury z pasją.
Jednocześnie zapraszamy wszystkich mieszkańców do korzystania z bogatej oferty Centrum Kultury. Zachęcamy do udziału w wydarzeniach kulturalnych, warsztatach, koncertach, spotkaniach i inicjatywach przygotowywanych z myślą o całej społeczności. Wspólnie twórzmy miejsce pełne inspiracji, aktywności i dobrej energii.

