SPORTOWA NAGRODA


IMG_2063-800.jpeg   Tablica_800.jpeg 25 września w odrestaurowanych wnętrzach Pałacu Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej odbyła się Finałowa Gala VI Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich stanowiąca podsumowanie jubileuszowego XX Sportowego Turnieju  Miast i Gmin 2014. Na zaproszenie Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich w Dąbrowie  Górniczej gościli : przewodniczący Rady Gminy Pan Jerzy Kupczyk, prezes Gminnego Związku Ludowe Kluby  Sportowe  Pan Tadeusz Negrycz Berezowski, gminny koordynator Turnieju Pan Zbigniew Buła oraz inspektor do spraw działalności gospodarczej i sportu Pani Anna Kaliszczak.

   Symboliczną plakietę z nagrodą finansową  na kwotę 6.000 złotych odebrał Pan Jerzy Kupczyk i Pan  Tadeusz Negrycz Berezowski. Nagroda  zostanie w całości przeznaczona na zakup sprzętu sportowego dla klubów  i stowarzyszeń sportowych działających na  naszym terenie.

   Wśród  dekorujących  znaleźli się  przedstawiciele Kapituły konkursu, prezesi Krajowej Federacji Sportu dla Wszystkich, członkowie ogólnopolskich i wojewódzkich struktur TKKF, władze Dąbrowy Górniczej oraz znani sportowcy w osobach : Mariana Woronina i Lecha  Piaseckiego Olimpijczyka.

   Serdecznie dziękuję  wszystkim  mieszkańcom   biorącycm udział w tak wspaniałej imprezie i liczę na pomoc i wsparcie za rok.

   Dziękuję  nauczycielom wychowania fizycznego za  przeprowadzenie Testu Coopera, który punktowano  dodatkowo oraz dzieciom i młodzieży szkolnej za uczestnictwo w zawodach . Dziękuję  również  najmłodszym tj. przedszkolakom za ich liczny udział.

IMG_2061-800.jpeg IMG_2058-800.jpeg IMG_2057-800.jpeg IMG_2054_800.jpeg                                        
 

Wójt Gminy
Dionizy Duszyński

Wróć na początek strony