Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Linki do stron o tematyce ochrony środowiska

 

-     www.odpady.net.pl

-     www.abrys.pl

-     www.ekoinfo.pl

-     www.mos.gov.pl / odpady

-     www.recykling.pl

-     www.zielonaakcja.pl

-     www.edukacjaodpadowa.pl
 

Wróć na początek strony