Głosuj na Podwórko NIVEA w Starych Siołkowicach


JPEGNIVEA.jpeg (45,12KB)
   Gmina Popielów przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, którego celem jest budowa 40 rodzinnych  miejsc zabaw na terenie całej Polski. To, czy jedno z takich podwórek powstanie w Gminie Popielów zależy od mieszkańców i jej sympatyków. Wystarczy codziennie od 1 kwietnia 2015 r. odwiedzać stronę www.nivea.pl/podworko  i oddawać głos na „Podwórko NIVEA”, którego lokalizacja zaproponowana została przy ul. Kowalskiej w Starych Siołkowicach.

  W ramach projektu „Podwórko NIVEA” zostaną wybudowane rodzinne miejsca zabaw w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów internautów. Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko.

  W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015 r.) wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko  w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.

   To głównie od mieszkańców naszej gminy zależy, czy w Starych Siołkowicach przy ul. Kowalskiej nieopodal zagospodarowanego centrum wsi  powstanie „Podwórko NIVEA”. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie.

   Codziennie będzie można oddać jeden głos. Początek głosowania 1 kwietnia. Zachęcamy wszystkich do oddawania głosów na Gminę Popielów, każdy głos zwiększa szansę na bezpłatne zagospodarowanie przestrzeni, gdzie dzieci wraz z rodzicami będą mogły radośnie spędzić czas.

Mieszkańcy, którzy chcą głosować na podwórko Nivea w Starych Siołkowicach mogą skorzystać z komputerów w świetlicach, bibliotekach, w Urzędzie Gminy oraz w infokioskach.

Wróć na początek strony