Uroczyste otwarcie Podwórka NIVEA w Starych Siołkowicach

NIVEA-1.jpeg

Od godziny 14.00 najmłodsi mieli możliwość uczestniczenia w grach i zabawach z atrakcyjnymi nagrodami prowadzonymi przez animatorów.

O godzinie 16.00 nastąpiło oficjalne otwarcie, zakończone przecięciem niebieskiej wstęgi przez Dionizego Duszyńskiego Wójta Gminy Popielów, Danutę Izydorczyk Sołtys wsi Stare Siołkowice i Luizę Jonienc uczennicę szkoły podstawowej. Plac zabaw został również poświęcony przez ks. Proboszcza Gerarda Fuhla.

Wydarzeniu od początku towarzyszyła miła atmosfera, piękna pogoda i licznie zgromadzona publiczność złożona przede wszystkim z dzieci, ich rodziców i dziadków, lecz nie zabrakło także uczestników z okolicznych sąsiednich miejscowości.

Tym razem dzieci były głównymi aktorami uroczystości, to dla nich animatorzy przygotowali liczne gry i zabawy. Każde dziecko zostało obdarowane prezentami już na samym wejściu na plac zabaw. Organizatorzy przygotowali liczne nagrody za udział w konkursach, a ponadto każde dziecko otrzymało również upominek od firmy NIVEA. Frekwencja na otwarciu „Podwórka NIVEA” była imponująca, samych dzieci było ponad 320. Dziękujemy wszystkim obecnym, przede wszystkim dzieciom i ich opiekunom za udział w uroczystości.

Niech ten nowo powstały - Rodzinny Plac Zabaw - dzieciom przynosi radość a rodzicom odrobinę wypoczynku.


 

Wróć na początek strony