Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca 2026 r. (piątek) Urząd Gminy w Popielowie i PSZOK w Starych Siołkowicach będzie nieczynny. W dniu 6 czerwca 2026 r. PSZOK w Starych Siołkowicach będzie nieczynny. W dniu 13 czerwca 2026 r. PSZOK w Starych Siołkowicach będzie czynny. Jednocześnie informujemy, że dnia 5 czerwca 2026 r. (piątek) odbędzie się Dyżur Urzędu Stanu Cywilnego w sprawie zgonów w godzinach od 9.00-11.00 pod numerem telefonu +48 506 240 178.

II Mikołajkowy turniej piłki nożnej halowej przedszkolaków

2 grudnia br. w hali sportowej w Popielowie 80-cioro dzieci z przedszkoli w Popielowie, Starych Siołkowic i Karłowic uczestniczyło w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej.

Drużyny piłkarskie z wielkim przejęciem i zaangażowaniem walczyły o zdobycie bramki. Rozemocjonowanym małym piłkarzom mocno kibicowali ich rodzice i dziadkowie.

Wszystkie drużyny nagrodzono pamiątkowymi medalami, które wręczyła Sekretarz Gminy p. Ilona  Lenart.  Oprócz tego, każde w/w przedszkole otrzymało piłki do gry. Ponadto, dla wszystkich dzieci zorganizowano  konkursy  oraz sprawnościowy tor przeszkód. 

Nad sprawnym ich przeprowadzeniem czuwali uczniowie gimnazjum wcielając się w postaci baśniowe. Gimnazjalistki przygotowały również piękny występ artystyczny.

Na zakończenie turnieju pojawił się św. Mikołaj obdarowując wszystkie dzieci prezentami.

Organizatorzy turnieju: Gmina Popielów, Gminny Związek Ludowe Kluby Sportowe w Popielowie, animatorzy boiska Orlik oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Popielowie dziękują przedszkolakom   za aktywny udział, rodzicom za piękne kibicowanie, nauczycielom przedszkoli za opiekę nad dziećmi oraz gimnazjalistom za uświetnienie imprezy zapraszając jednocześnie wszystkich na kolejne turnieje.

 
Autor zdjęć: Marcin Luszczyk

Wróć na początek strony