Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

"Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady" - konkursu ekologicznego dla uczniów szkół podstawowych

chlorofil_plakatA2_2019 DOBRY.jpeg

pismo_Mistrz Recyklingu_samorządy2019_1 (2) (PDF | 882,12KB)
informacja prasowa (DOCX | 162,68KB)
 

Wróć na początek strony