Bardzo dziękujemy Markowi za spędzony wspólnie dzień i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej. Pani Wójt z Pracownikami Urzędu Gminy '>

Dzień Przedsiębiorczości w Urzędzie Gminy

Gmina wzięła udział w 16. Edycji programu "Dnia Przedsiębiorczości" organizowanym przez Fundację  Młodzieżowej Przedsiębiorczości . Naszym jednodniowym praktykantem był Marek Warzecha, mieszkaniec Starych Siołkowic, który opowie trochę o dniu spędzonym w Urzędzie Gminy Popielów:

„Często zastanawiałem się jak wygląda dzień pracy w Urzędzie Gminy, lecz nigdy nie miałem sposobności żeby to sprawdzić. Po spędzonym dniu mogę stwierdzić, że praca tutaj nie jest tak prosta – jak się wydaje. W głównej mierze sprawdzają się tutaj umiejętności pracy w grupie i umiejętności kooperacyjne, co wzajemnie pomaga pracownikom w sprawnej realizacji zadań. Zauważyłem także, że ich zadania są ciągle nowe, nakład pracy jest bardzo wysoki, a żadna ze spraw nie może przecież zbyt długo zwlekać. Tym bardziej, że każdy pilnuje swoich priorytetów i każdy chce, aby jego "interesy" były rozpatrywane jak najszybciej. Kończąc - praca w Urzędzie Gminy wymaga dużo wkładu, umiejętności i zaangażowania ze wszystkich stron. Trzeba mieć tutaj przysłowiową głowę na karku”.

  Bardzo dziękujemy Markowi za spędzony wspólnie dzień i życzymy powodzenia w dalszej

Pani Wójt z Pracownikami Urzędu Gminy

 

Wróć na początek strony