2008.07.21 - 2008.08.03 Sztuka w Dolinie Odry

I Międzynarodowy plener artystyczny "Sztuka w Dolinie Odry"

Od 21 lipca do 3 sierpnia 2008r. kilkunastu artystów profesjonalnych i amatorów weźmie udział w plenerze którego głównym celem jest wymiana doświadczeń artystycznych z różnych regionów jak również pokazanie piękna krajobrazu i ludzi mieszkających w Dolinie Odry na terenie gminy Popielów oraz szerzenie kultury i sztuki. Efektem będzie powstanie kilkudziesięciu prac będących  zalążkiem kolekcji SCKTiR. Plener dofinansowany będzie przez Fundację Polsko-Niemiecką. Podczas pleneru artyści poprowadzą zajęcia dla dzieci.
 
  Uczestnikami Pleneru będą:
       prof. Andrzej Leśnik - Poznań
       dr Małgorzata Dajewska - Wrocław
       Jurek Kozieras - Wrocław
       Edward Szutter - Bolesławiec
       Małgorzata Hoffmann - Poznań
       Włodzimierz Trawiński - Warszawa
       Arletta Eibah - Gdańsk
       Beata Kolba - Poznań
       Gosia Czeniawska - Poznań
       Małgorzata Andrzejewska - Poznań
       Elżbieta Chojnacka - Opole
       Stanisława Kielan - Karłowice

    W dniach 28.07 - 30.07.2008 r. odbędą się warsztaty plastyczne dla wszystkich chętnych prowadzone przez artystów, na które wszystkich zainteresowanych zapraszamy. Miejsce i godzina warsztatów zostanie ustalona 22.07.2008 r. Wszelkie informacje dotyczące warsztatów uzyskają Państwo pod numerem telefonu:   503-033-283

    Plener zakończy się wernisażem prac powstałych podczas jego trwania, który odbędzie się 02.08.2008 r. o godz. 18.00 w sali teatralnej Domu Kultury w Popielowie, na który serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW GMINY.

    Patronem honorowym pleneru jest Wójt Gminy Popielów.

      
Wróć na początek strony