Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Śląsk na płótnie - Finał oraz wernisaż I Regionalnego konkursu malarskiego

Plakat - Śląsk na płótnie.jpeg

 

 

Wróć na początek strony