Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej W Opolu

Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej.jpeg

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu „Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej”, które odbędą się 26-27 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Imprezie będą towarzyszyły prelekcje, warsztaty pod okiem specjalistów, strefa dla mamy i taty, a dla najmłodszych uczestników wiele atrakcji.

Bardzo ważny, jest dla nas aspekt charytatywny tego wydarzenia, dlatego cały dochód ze sprzedaży wejściówek , czyli symboliczne 5 zł od całej rodziny bez względu na jej liczebność, trafi bezpośrednio na konto fundacji SiePomaga, która będzie miała swoje terminale i puszki. Będzie również możliwość wsparcia Caritasu Diecezji Opolskiej, Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, Dom Matki i Dziecka w Opolu.

W busie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, który będzie stał przed CWK, będzie można oddać krew. Uczestniczki Targów będą również miały możliwość zbadać piersi w mammobusie. Narodowy Fundusz Zdrowia będzie miał swój punkt, w ramach którego lekarze będą badać znamiona u dzieci i osób dorosłych, a także wydawać kartę EKUZ. Przez te dwa dni będzie też można wyrobić Opolską Kartę Rodziny i Seniora oraz Kartę „Opolska Rodzina”.

Zapraszamy serdecznie do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu w godzinach od 10 do 18, zarówno w sobotę, jak i w niedzielę. To będzie wspaniałe, dwudniowe wydarzenie, pełne atrakcji i dobrej zabawy , podczas Targów każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno rodzice przyszli i obecni, rodziny z małymi dziećmi i tymi dużymi, a także babcie, dziadkowie, po prostu całe rodziny!

Plakat Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej w Opolu

Wróć na początek strony