Dzień Pracownika Socjalnego

Dziś Dzień Pracownika Socjalnego. Z tej okazji Pani Wójt Sybilla Stelmach  spotkała się z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Popielowie, aby podziękować im za trud włożony w pracę na rzecz mieszkańców Gminy, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.  Praca w opiece społecznej to nie tylko zawód, to poświęcenie, siła, empatia i oddanie drugiemu człowiekowi. Praca ta chociaż często jest niezauważalna, jest niezwykle potrzebna.  Pracownicy GOPS Popielów niejednokrotnie towarzyszą i pomagają mieszkańcom w trudnych chwilach. Pani Wójt Gminy szczególnie podziękowała Pani Barbarze Piekarek, kierownikowi Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Popielowie za jej wieloletnie zaangażowanie, wzorowe wypełnianie obowiązków i optymizm.  

Zespół GOPS w Popielowie to osoby otwarte na potrzeby drugiego człowieka, zaangażowane w swoją pracę, starające się rozwiązywać problemy społeczne, zawsze mające na uwadze dobro swoich podopiecznych.

Praca Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Popielowie jest doceniana w szeregach innych instytucji, co  świadczy o dobrej pracy naszej jednostki.

 

Wróć na początek strony