Razem możemy więcej! - Zbiórka darów na rzecz Domowego Hospicjum Dziecięcego

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Boże Narodzenie to niezwykle magiczny czas. Każdy wtedy powraca wspomnieniami do okresu dzieciństwa, przypominamy sobie jak niecierpliwie wypatrywaliśmy Świętego Mikołaja, który miał spełnić nasze, najskrytsze marzenia. Dziś padają pytania: Czy Mikołaj naprawdę istnieje? Z całą pewnością odpowiadamy: TAK!!! Wystarczy spojrzeć na ilość prezentów jakie udało się zgromadzić podczas kolejnej akcji zbiórki darów dla Dzieci z Domowego Hospicjum Dziecięcego z Opola. Tym razem Mikołajów było jeszcze więcej!

W akcji brały udział: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Dzierżona z Karłowic, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II z Lubszy, Publiczna Szkoła Podstawowa z Popielowa, Ochotnicza Straż Pożarna z Karłowic, Przychodnia Weterynaryjna VIVA z Wrocławia, Ośrodek Wypoczynkowo-Rehabilitacyjny RehaVital  ze Starych Siołkowic, mieszkańcy Karłowic, Kurzni i Kuźnicy Katowskiej, bliscy z naszych rodzin o wielkim sercu.

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy. Wspólna praca na rzecz potrzebujących utwierdza w przekonaniu, że Mikołaj istnieje – tam głęboko w sercu każdego z nas, bez względu na to czy mamy sześć czy sześćdziesiąt lat.

W imieniu uczestników zbiórki
Edyta Chołoniewska

 

Wróć na początek strony