Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY POPIELÓW Z 13 MARCA 2020

Komunikat.jpeg

PDFInfo_Korono_13mar2020.pdf (338,72KB)

Wróć na początek strony