Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Sesja Rady Gminy w dniu 26 marca 2020 r. - odwołana

Szanowni Mieszkańcy!

Zawiadamiam, że w związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego 
obrady Sesji Rady Gminy zaplanowane na dzień 26 marca (czwartek) o godz. 13:00 zostały odwołane.

Zostały odwołane również wszystkie posiedzenia Komisji Rady Gminy.

Terminy obrad zostaną ustalone w późniejszym czasie.

Joanna Widacha-Cichoń
Przewodnicząca Rady Gminy

Wróć na początek strony