Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraca do formy stacjonarnej

Szanowni Państwo,

W związku ze stabilizującą się sytuacją oraz stopniowym zmniejszaniem obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemiologicznym na terenie powiatu opolskiego, po uzgodnieniu z pracownikami/dyrektorami jednostek, w których usytuowane są punkty npp/npo informuję, że Starosta Opolski podjął decyzję, że od 15 czerwca 2020 r. świadczenie nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraca do formy stacjonarnej. Wyjątek stanowi punkt w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Dębskiej Kuźni, który ze względu na egzaminy ósmoklasisty otwarty zostanie tydzień później.

Wróć na początek strony