Bezpłatny dostęp do usług rehabilitacyjnych dla mieszkańców Gminy Popielów

W dniu wczorajszym Pan Artur Kansy-Budzicz Z-ca Wójta Gminy Popielów podpisał umowę z Panią Alicją Toma prowadzącą działalność Reha Vital w Starych Siołkowicach na realizację zabiegów rehabilitacyjnych finansowanych przez gminę Popielów.

Od poniedziałku 17.08.2020 r. mieszkańcy gminy Popielów będą mieć możliwość skorzystania z bezpłatnych zabiegów w zakresie rehabilitacji leczniczej.

Zachęcamy mieszkańców wszystkich miejscowości gminy Popielów do skorzystania z oferty.

Aby uczestniczyć w programie mieszkaniec gminy musi udać się po skierowanie do lekarza pierwszego kontaktu, który udziela świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Następnie zarejestrować się w ww. przychodni rehabilitacyjnej na zabiegi.

Wszelkie informacje dotyczące udzielanych zabiegów można uzyskać w Przychodni Reha Vital pod numerem telefonu 722-202-608.

 

Działanie jest realizowane w ramach Programu polityki zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej mieszkańców Gminy Popielów na lata 2015-2020. W roku 2020 Gmina Popielów przeznaczyła na ten cel 20.000,00 zł.

logo Reha Vital

Zdjęcie przedstawia podpisanie umowy przez  Pana Artura Kansy-Budzicz Z-ca Wójta Gminy Popielów  z Panią Alicją Toma prowadzącą działalność Reha Vital w Starych Siołkowicach na realizację zabiegów rehabilitacyjnych finansowanych przez gminę Popielów. 
W tle widoczne są flagi :
- Unii Europejskiej (żółte gwiazdy tworzące okrąg na granatowym tle)
- Województwa Opolskiego ( żółty orzeł na niebieskim tle. Flaga w kolorach żółto-niebieskim)
- Polski (biało-czerwona)

 

Wróć na początek strony