Ochotnicza Straż Pożarna w Karłowicach zostanie włączona do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego

W dniu dzisiejszym zawarto porozumienie pomiędzy st. bryg. Panem Leszkiem Koksanowiczem – Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Opolu, Panią Sybillą Stelmach – Wójt Gminy Popielów oraz Panem Rafałem Maćkowem – Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Karłowicach  w sprawie włączenia OSP Karłowice do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Tym samym trzecia jednostka z terenu naszej Gminy, obok OSP Popielów i OSP Stare Siołkowice zostanie włączona do KSRG po decyzji komendanta głównego PSP.

Druhnom i Druhom z OSP Karłowice gratulujemy sprostania wymogom systemu i życzymy wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym, zawodowym i w służbie.

Zdjęcie przedstawi Wójt Gminy Popielów Panią Sybille Stelmach wraz z st. bryg. Panem Leszkiem Koksanowiczem – Komendantem Miejskim Państwowej Straży Pożarnej w Opolu oraz  Panem Rafałem Maćkowem – Prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Karłowicach. 
W tle widoczne jest Godło Polski( orzeł w koronie na czerwonym tle) i herb Gminy Popielów(żółto-niebieskie trójkąty na których widnieje biały krzyż, pod spodem pług orzący pole i ceglana ściana z datą 1286 i biały gołębiem)

Wróć na początek strony