Zasady Quizu „Spisowe łamigłówki”

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w quizie „Spisowe łamigłówki” dot. Powszechnego Spisu Rolnego przygotowanego przez Urząd Statystyczny w Opolu.

Quiz trwa do poniedziałku 19 października 2020 r. do godz. 10.00

Quiz dostępny jest pod linkiem: opole.stat.gov.pl

Quiz polega na odkryciu hasła poprzez udzielenie poprawnych odpowiedzi na cząstkowe pytania oraz na wyjaśnieniu istoty hasła (które jest w formie pytania).

Kolejne etapy quizu:

  • Klikając myszką w klawisz "START" rozpoczynamy quiz.
  • Pytania quizu są wielokrotnego wyboru co oznacza, że może być jedna lub więcej odpowiedzi prawidłowych.
  • Udzielenie prawidłowej odpowiedzi odkryje kafelek z fragmentem tekstu stanowiącego część całego hasła w formie pytania.
  • Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi dodatkowo obok pytania pojawi się informacja dotycząca Powszechnego Spisu Rolnego 2020.
  • Zadaniem Uczestnika jest wyjaśnienie hasła.

Nagrodę otrzyma jedna osoba z każdej gminy województwa opolskiego, która jako pierwsza rozwiąże quiz i poprawnie merytorycznie odpowie na hasło. Najciekawsze odpowiedzi zostaną opublikowane w Social Mediach US Opole: Twitter i Facebook.

Na adres e-mail: zabawaspis@stat.gov.pl należy przesłać w terminie do 19.10.2020 r. do godz. 10.00 rozwiązanie quizu oraz swoje imię, nazwisko i adres na który zostanie przesłana nagroda.
Nagrodą w quizie jest: USB 32 GB, koszulka i czapka z logo PSR 2020.Nagrody zostaną przesłane pocztą przez Urząd Statystyczny w Opolu.

Rozpoczęcie zabawy przez uczestnika jest równoznaczne z akceptacją zasad quizu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych – Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Urzędu Statystycznego w Opolu.
Wymagane przeglądarki: Chrome, Firefox oraz Microsoft Edge.

Plakat quiz Urząd Statystyczny ,,Spisowe łamigłówki" 
Na grafice widnieje zielona strzałka skierowana w prawą stronę z napisem ,,Quiz" i nałożonym na niej kursorem myszki w formie dłoni.

Wróć na początek strony