Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

102. ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

Powiewająca biało-czerwona flaga Polski na błękitnym niebie

W dniu jutrzejszym obchodzimy 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dzień 11 listopada co roku świętujemy w naszej gminie uroczyście – na akademiach w szkołach i przedszkolach lub spotkaniach w sołectwach. Tegoroczne Narodowe Święto Niepodległości z uwagi na czas epidemii będziemy obchodzić przede wszystkim w naszych domach.

Z okazji rocznicy odzyskania wolności życzymy Mieszkańcom i Przyjaciołom Gminy Popielów radosnego oraz bezpiecznego świętowania, a także zachęcamy do spędzenia czasu w gronie najbliższych.

 

Z pozdrowieniami,

Sybilla Stelmach, Wójt Gminy Popielów wraz z pracownikami

Wróć na początek strony