Komputery dla szkół podstawowych Aglomeracji Opolskiej

Baner - Komputery dla szkół podstawowych z Aglomeracji Opolskiej
800 komputerów dla 110 szkół podstawowych aglomeracji Opolskiej. 
#FunduszeEuropejskie
Na banerze przedstawione są dwa okręgi- niebieski i pomarańczowy, gdzie znajdują się napisy. Na nich znajduje się okręg w którego środku jest zdjęcie laptopa. Na górze na białym tle znajduje się pomarańczowo-niebieski znak aglomeracjaopolska

Dzięki decyzji Zarządu Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska oraz pozytywnej opinii Zarządu Województwa Opolskiego, dodatkowe środki pochodzące z alokacji na zintegrowane inwestycje terytorialne Aglomeracji Opolskiej zostały przekazane na realizację projektu Kreatywna Opolszczyzna – program twórczych metod kształcenia w szkołach Aglomeracji Opolskiej, którego realizatorem jest Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji.

Projekt realizowany jest w ramach poddziałania 9.1.2 Wsparcie kształcenia ogólnego w Aglomeracji Opolskiej.

Dzięki tej decyzji 110 szkół podstawowych Aglomeracji Opolskiej otrzymało łącznie 800 komputerów wraz z oprogramowaniem. Sprzęt wykorzystywany będzie przez nauczycieli do prowadzenia edukacji on-line i zdecydowanie przyczyni się do poprawy komfortu i jakości prowadzenia zajęć zdalnych.

Zakup sprzętu nie tylko odciąży gminy finansowo i przyczyni się do ułatwienia pracy nauczycielom, ale zapewni również stały kontakt nauczycieli z uczniami, w tym tak trudnym czasie.

Wróć na początek strony