Kampania ZUS Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo

SENIORZE Dysponuj swoimi pieniędzmi, nie narażając się na kradzież, oszustwa czy inne niebezpieczeństwa. Pobieraj na konto swoje świadczenia, płać rachunki oraz rób zakupy on-line. Wychodząc do sklepu czy apteki używaj karty płatniczej. Bo rachunek bankowy jest bezpieczny i wygodny, a otrzymywanie świadczeń z ZUS na konto w banku pozwala na bezpieczny dostęp do nich, co jest szczególnie ważne w czasie pandemii.

Ruszyła kampania informacyjno-edukacyjna dla klientów ZUS upowszechniająca wśród seniorów wiedzę na temat korzyści, jakie daje konto w banku i jak bezpiecznie i swobodnie z niego korzystać.

Grafika ZUS bezpiecznie , zdrowo, bezgotówkowo-informująca seniorów o możliwości otrzymywania świadczeń bezpośrednio na konto i płatnościach bezgotówkowych w celu uniknięcia kradzieży. 
,, Bezpiecznie, Zdrowo, Bezgotówkowo. Otrzymuj świadczenia ZUS na konto i bądź bezpieczny!. 
Dowiedz się od nas jak to zrobić www.zus.pl
telefon 22 560 16 00 albo w placówce.
Na plakacie przedstawione są sytuację: wypłacanie gotówki przez starszą kobiete z bankomatu, płacenia mobilnie w aptece przez starszą panią i obsługiwania laptopa przez starsze małżeństwo które trzyma kartę płatniczą.

Wróć na początek strony