Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Plakat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zachęcający do spisania się przez internet na stronie spis.gov.pl
Na plakacie w górnym, prawym rogu znajduje się napis ,,Liczymy się dla Polski" z symbolami plusa, minusa, dzielnika i mnożenia. Na niebieskim tle znajduje się wizerunek przedstawiający dwoje roześmianych mężczyzn w różnym wieku, i dwie śmiejące się kobiety.

Główny Urząd Statystyczny informuje, że już 1 kwietnia zacznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

Sprawdź, kto musi się spisać, dlaczego i czego będą dotyczyły pytania!

  • Kiedy można się spisać?

Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021r. jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku do 30 czerwca 2021 roku, według stanu na dzień 31 marca 2021r.

  • Jak można się spisać?

Obowiązkową formą jest samospis internetowy. Metody uzupełniające to spis telefoniczny lub bezpośrednio przy pomocy rachmistrza spisowego.

  • Czy muszę się spisać?

Zgodnie z ustawą o statystyce publicznej udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

  • Spisem objęci są:

 - mieszkańcy Polski – zarówno Polacy, jak i cudzoziemcy,

 - stali mieszkańcy Polski przebywający w czasie spisu za granicą

Nie możesz wykonać samospisu internetowego?

Zadzwoń na infolinię:

Dedykowania infolinia spisowa: 22 279 99 99

Nie obawiaj się o swoje dane – chroni je tajemnica statystyczna. Dane jednostkowe zbierane i gromadzone w badaniach przeprowadzanych w ramach statystyki publicznej są poufne i podlegają szczególnej ochronie.

Więcej szczegółów na stronie spis.gov.pl

Plakat informacyjny Głównego Urzędu Statystycznego o Loterii Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 zachęcający do spisania się przez internet.
,,Sprawdź co możesz zyskać spisując się przez internet. Regulamin i szczegóły na stronie loteria.spis.gov.pl
 Na niebieskim tle znajduje się biały samochód i dwie karty płatnicze. Na dole po lewej stronie są znaki matematyczne: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie oraz biało-czerwony napis Liczymy się dla Polski. Po prawej stronie jest znak GUS Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Plakat informacyjny Głównego Urzędu Statystycznego- Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Termin od 01.04.2021 do 30.09.2021.
Spis Powszechny to: 
- Obowiązkowe badania realizowane raz na 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. 
- Ustawowa gwarancja ochrony twoich danych. 
- Nowoczesna i bezpieczna formuła spisu on-line
 Pamiętaj że udział w spisie to twój obowiązek wynikający z ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021. 
Na plakacie, na niebieskim tle znajduje się czworo uśmiechniętych ludzi. Dwóch mężczyzn w różnym wieku, i dwie kobiety. Na dole po lewej stronie znajdują się symbole matematyczne: dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie . Obok w kolorze czerwono-białym znajduje się napis Liczymy się dla Polski. Po prawej stronie znajduje się znak GUS Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań w 2021.

 

Wróć na początek strony