Program Stypendialny Horyzonty

Zgłoś się do Programu Stypendialnego Horyzonty i ucz się w wybranym liceum lub technikum w Polsce!

Program Stypendialny Horyzonty skierowany jest do uczniów klas 8 szkół podstawowych, którzy mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, a miesięczny dochód w rodzinie nie przekracza 1200 złotych netto na osobę.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Fundacji EFC: www.efc.edu.pl i na Facebooku: @fundacjaEFC.

Plakat ,,Program Stypendialny Horyzonty" - Otwórz się na świat. Skierowany jest do uczniów klas 8 szkół podstawowych którzy mieszkają w miejscowości do 30 tysięcy, których dochód w rodzinie na osobę nie przekracza 1200 zł netto i które chciałby się uczyć w najlepszych liceach i technikach w Polsce.
,, Zgłoś się do programu stypendialnego horyzonty.
Kończysz w tym roku szkołę podstawową? Osiągasz dobre wyniki w nauce? Chcesz się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie? Horyzonty to szansa na naukę w wybranym liceum lub technikum w dużym mieście, w całej Polsce. 
 Termin 15.02- 31.03
Na szaro-biało-pomarańczowym plakacie przedstawione jest zdjęcie płynącej żaglówki i czterech siedzących na niej osób. Na dole po lewej stronie plakatu znajduje się znak fundacji efc i znak fundacji rodziny Staranów.
W górnym prawym rogu znajduje się fioletowy znak przedstawiający prostokąt w którym jest koło w którym są mniejsze koła, a przekreślone jest to trzema kreskami. Obok napis program stypendialny horyzonty.

Plakat ,,Program Stypendialny Horyzonty "- Otwórz się na świat. Program skierowany jest do uczniów 8 klas mieszkających w miejscowościach do 30 tysięcy, których dochód netto na członka rodziny nie przekracza 1200 zł. Program daje możliwość uczenia się w najlepszych liceach i technikach w Polsce.
,, Otwórz się na świat- zgłoś się do programu stypendialnego horyzonty i rozwijaj się z nami w wybranym liceum lub technikum w Polsce.
 Rekrutacja trwa od 15.02 do 30.03. Więcej informacji na www.efc.edu.pl. Na plakacie przedstawione jest zdjęcie żaglówki którą steruje kobieta. W górnym lewym rogu znajduje się fioletowy znak przedstawiający prostokąt w którym jest koło w którym są mniejsze koła, a przekreślone jest to trzema kreskami. Obok napis program stypendialny horyzonty.

Wróć na początek strony