Otwarcie Niepublicznego Artystycznego Przedszkola i Żłobka Atti-tude w Starych Siołkowicach

Od lutego na terenie naszej gminy działa Niepubliczne Artystyczne Przedszkole i Żłobek Atti-tude w Starych Siołkowicach. W ubiegłym tygodniu nastąpiło jego oficjalne otwarcie . Cieszymy się z realizowanego przedsięwzięcia, dzięki któremu nasze dzieci otrzymały potrzebną opiekę.

Zdjęcie z otwarcie przedszkola i żłobka niepublicznego Atti-tude w Starych Siołkowicach.
Na zdjęciu od lewej strony na tle ściany przedszkola z kolorowymi rysunkami stoi Sołtys wsi Stare Siołkowice Pani Danuta Izydorczyk, Sekretarz Gminy Popielów Pani Monika Kopka-Jędrychowska, Wójt Gminy Popielów Pani Sybilla Stelmach, właściciel żłobka, Radna Gminy Pani Jolanta Stokłosa oraz Przewodnicząca Rady Gminy Pani Joanna Widacha- Cichoń. Przed panią wójt leży duży pluszowy miś z balonami.

Zdjęcie przedstawiające otwarcie żłobka i przedszkola niepublicznego Atti-tude w Starych Siołkowicach. Na zdjęciu, na tle kremowej ściany stoi  Sekretarz Gminy Pani Monika Kopka-Jędrychowska która trzyma kwiaty i przewodnicząca Rady Gminy Pani Joanna Widacha-Cichoń trzymająca zapakowane kubki.

Zdjęcie przedstawiające otwarcie niepublicznego artystycznego przedszkola Atti-tude i żłobka w Starych Siołkowicach. Na zdjęciu przedstawiona jest Pani Wójt Sybilla Stelmach wraz z dużym misiem pluszowym i balonami, oraz właściciel żłobka.

Wróć na początek strony