Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego

Gmina Popielów jako jedyna w województwie opolskim  została przedstawiona w ramach przewodnika „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego".

W publikacji przygotowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprezentowano Kpielisko „Przystań wodna” w Nowych Siołkowicach.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z opracowania obejmującego najciekawsze miejsca w Polsce, które zostały zrealizowane przy współudziale środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze".  

O kąpielisku w Nowych Siołkowicach można przeczytać od strony  115.

Pierwsza strona z przewodnika ,,Zwiedzaj Polskę" - Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego. W przewodniku zostały opisane najciekawsze miejsca w Polsce, w tym kąpielisko w St. Siołkowicach. Na pierwszej stronie widoczne są zdjęcia najpiękniejszych miejsc w Polsce, na których konturami zaznaczona jest ryba . Na górze znajdują się kontury polski na niebieskim tle. Na dole znajduje się znak szarej łodzi i ryby - Rybactwo i Morze,  zielony znak z białymi symbolami- Ministerstwo Rolnictwa i rozwoju wsi, oraz flaga Unii Europejskiej- żółte gwiazdy w kształcie koła na granatowym tle.

Wróć na początek strony