Jak zapobiegać wypadkom przy pracy w rolnictwie

"Mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz" to kolejne, trzecie hasło jednej z kampanii prewencyjnych Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w 2021 roku, której celem jest wskazanie rolnikom zagrożeń wypadkowych związanych z użytkowaniem maszyn i urządzeń rolniczych, sposobów ich likwidowania, w konsekwencji zmniejszenie liczby wypadków z ich udziałem.

Więcej informacji znajduje się w załączonym dokumencie:

DOCXMądrze postępujesz - informacja od KRUS- Jak zapobiegać wypadkom przy pracy w rolnictwie. Informacje o wypadkach i przeciwdziałaniu nim. (210,36KB)

Plakat KRUS Mądrze postępujesz wypadku nie spowodujesz- Bezpieczna praca z maszynami rolniczymi ,,Pamiętaj zachowaj bezpieczną odległość pracując z maszynami" Na plakacie znajduje się zdjęcie pola na którym stoi czerwony ciągnik wraz z przyczepami. Przed nim stoi kobieta pisząca w notesie. Na górze znajduje się zielono-biały znak KRUS. Obok napisu ,,mądrze postępujesz" znajdują się rysunki trzech zębatek w kolorach zielonym, czerwonym i niebieskim, z umieszczonymi białymi symbolami. Na dole po prawej stronie znajduje się zielono-biały znak Vision Zeroooo
Więcej informacji na stronie www.krus.gov.pl

 

Wróć na początek strony