Samorządowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie przystępuje do realizacji zadania "Zielono mi"

Europejski fundusz rolny_2.jpeg

Samorządowe Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie przystępuje do realizacji zadania pn. „Zielono mi”, które odbywa się w ramach grantu: Operacja „Akcje edukacyjne i integracyjne” mająca na celu podniesienie wiedzy mieszkańców LGD szczególnie w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatu oraz zachęcenie do uczestnictwa w życiu społecznym poprzez organizację akcji edukacyjnych i integracyjnych jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

W ramach realizacji zadania SCKTiR zaprasza na warsztaty „Las w słoiku” .  Szczegóły i zapisy dostępne na stronie internetowej Samorządowego Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji.

Plakat Samorządowego Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie zaprasza na warsztaty "Las w Słoiku". Szczegółowe informacje na stronie internetowej Samorządowego Centrum Kultury Turystyki i Rekreacji w Popielowie, stronie Urzędu Gminy Murów, profilu SCKTIR oraz pod nr tel. 774692193. Terminy 16.04.2021, 17.04.2021, 22.04.2021. Na plakacie przedstawione są rośliny zamknięte w słoikach mających symbolizować las w słoiku. Na samym dole jest flaga Unii Europejskiej- niebieski prostokąt z żółtymi gwiazdami, zielony znak Stobrawski Zielony Szlak, biało-zielony znak z kiełkującą rośliną, program rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020 na którym widnieje zielone pole, rosnące na nim czerwone zboże i niebieski-biały dom

 

Wróć na początek strony