Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Dialog międzypokoleniowy

Jugendforummłodych zaprasza do kolejnej edycji programu:

"Dialog międzypokoleniowy"

plakat (PDF | 340,01KB)

Wróć na początek strony