Nabór uczestników projektu "Stobrawska ziemia bez odpadów"

Plakat informujący o projekcie Stobrawska Ziemia bez Odpadów w ramach projektu ,, Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne" Tematem zajęć jest ochrona środowiska . 
,,Projekt jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą ,,Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne" Ogłoszony przez stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak. Tematyką zajęć warsztatowych będzie ochrona środowiska ze szczególnym uwzględnieniem konieczności segregacji odpadów komunalnych i edukacji w zakresie występowania Kani Rudej na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. 
Mieszkańców obszaru LGD Stobrawski Zielony Szlak zainteresowanych udziałem w projekcie w terminie od 10.05.2021- 26.05.2021. Zapraszamy do składania formularzy zgłoszeniowych na stronie Gminy Pokój drogą mailową na adres stowarzyszeniefalkowice@wp.pl lub osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Sołectwo Fałkowice"
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 Na plakacie znajduje się zielono-biała ziemia  z wyrastającym z niej drzewem.Na dole plakatu znajduję się niebieska flaga Unii Europejskiej, znak zielono-czarny Stobrawski Zielony Szlak, znak zielono-biały kiełkującego nasiona i znak programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020 w kolorze czerwono-niebiesko-zielonej, ukazujący kiełkujące zboże na polu i dom.

Projekt pn. „Stobrawska Ziemia bez odpadów” jest realizowany w ramach projektu grantowego pod nazwą Innowacyjne akcje edukacyjne i integracyjne, nr naboru 14/2019/G, ogłoszony przez Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Projekt polega na edukacji i integracji poprzez organizację zajęć warsztatowych, w szczególności osób z grup zagrożonych wykluczeniem społecznym dzieci i młodzież, seniorów, osoby defaworyzowane 50+, dzięki zainteresowanie ich tematyką ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem konieczności segregacji odpadów komunalnych i edukacji w zakresie występowania Kani Rudej na terenie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły na stronie: gminapokoj.pl

Wróć na początek strony