Rekrutacja do Akademii Partnerstwa

Fundacja Fundusz Partnerstwa informuje o rekrutacji do AKADEMII PARTNERSTWA.  

AKADEMIA PARTNERSTWA to działanie niezwykle ważne w kontekście współpracy samorządu i lokalnych organizacji pozarządowych, budowania i wzmacniania relacji partnerskich, dialogu i współodpowiedzialności za wspólną przestrzeń publiczną.
Akademia Partnerstwa
 jest skierowana do lokalnych liderów/ek i aktywistów/ek działających na rzecz społeczności związanych z sektorem pozarządowym. Uczestnicy i uczestniczki będą zdobywać wiedzę i kompetencje, przy wykorzystaniu niekonwencjonalnych narzędzi, nowych metod działań lokalnych budujących więzi i odpowiedzialność za wspólne dobro.

Przewidywany jest  cykl  5-ciu dwudniowych,  bezpłatnych zjazdów-szkoleń tematycznych w różnych regionach Polski, prowadzonych przez trenerów i ekspertów, przy wykorzystaniu niekonwencjonalnych metod szkoleniowych.

Czas trwania I edycji Akademii Partnerstwa: VI 2021 – VI 2023.  

Rekrutacja trwa do 6.VI 2021 r. Formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie https://tiny.pl/rs31q

Zaproszeni do zgłoszenia się do Akademii Partnerstwa w ramach projektu ,,Odzyskajmy naszą obywatelską przestrzeń" Plakat napisany w języku Polskim i Angielskim .Na plakacie znajduje się zdjęcie lasów z zaznaczonymi konturami krajów; Polska, Czechy, Słowacja, Rumunia, Węgry, Serbia, Bułgaria z żółtym kołem w tle.

 

Wróć na początek strony