Warsztaty edukacyjne - Razem dla Środowiska

Gmina Popielów przystępuje do realizacji zadania pn. „Razem dla środowiska”, który odbywa się w ramach projektu grantowego pn.” Akcje integracyjne i edukacyjne”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

Plakat - zaproszenie na warsztaty edukacyjne organizowane w ramach zadania ,,Razem dla Środowiska" realizowane w ramach projektu grantowego ,,Akcje edukacyjne i integracyjne" Celem jest edukacja dzieci, młodzieży i dorosłych za zakresu ochrony środowiska i zmian klimatu.
,,Europejski fundusz na rzecz rozwoju obszarów wiejskich. Europa inwestuje w obszary wiejskie" 
 Działania realizowane w ramach:
- warsztaty edukacyjne składające się z części integracyjno-edukacyjne
- mobilne stoiska edukacyjne- upowszechniające wiedzę z zakresu ochrony środowiska i propagujące postawy ekologiczne. 
- mobilne koło edukacyjne - upowszechniające wiedzę z zakresu środowiska, propagujące postawy ekologiczne. 
- E-bazar warzywno-owocowy 
Termin od 01.10.2020 do 30.09.2021.
 Na plakacie znajduję się z lewej strony rysunek ziemi z porastającymi ją drzewami. Z prawej strony znajduję się półkole pocięte na trzy trójkąty na których znajdują się rysunki zieleni, wody i pojemników do segregacji odpadów z odpowiednimi napisami. Na samym dole znajduje się herb Gminy Popielów z podpisem Gmina Popielów tutaj mieszka się dobrze.
Na dole plakatu znajduję się niebieska flaga Unii Europejskiej, znak zielono-czarny Stobrawski Zielony Szlak, znak zielono-biały kiełkującego nasiona i znak programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020 w kolorze czerwono-niebiesko-zielonej, ukazujący kiełkujące zboże na polu i dom.

Wróć na początek strony