Bezpośrednie wywiady w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021

Od 23.06.2021 r. rachmistrzowie rozpoczynają bezpośrednie wywiady w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021.

Rachmistrzowie skontaktują się z osobami, które do tej pory nie wzięły udziału w spisie: nie spisały się samodzielnie przez Internet lub za pośrednictwem wywiadu telefonicznego. Wywiad będzie prowadzony pod warunkiem zachowania standardowych zaleceń sanitarnych.

Grafika z białym tłem i informacją Głównego Urzędu Statystycznego o rozpoczęciu wywiadów bezpośrednich. Od 23 czerwca rachmistrzowie rozpoczynają wywiady bezpośrednie.
Jeśli się nie spisałeś dotychczas przez internet lub telefonicznie, do twoich drzwi może zapukać rachmistrz spisowy.
Nie możesz odmówić mu udziału w spisie. z
Na grafice z lewej strony znajdują się kontury otwartych drzwi. wewnątrz na niebieskim tle biały napis Otwórz się na spis z rachmistrzem!. oraz znakami matematycznymi dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia i tekstem Liczymy się dla Polski. Po środku w dolnej części grafiki na niebieskim tle napis Więcej informacji na spis.gow.pl,
W prawy dolnym rogu logotyp GUS NSP 2021.

Grafika Głównego Urzędu Statystycznego na białym tle. Po lewej stronie postać  mężczyzny wskazującego lewą dłonią na niebieski tekst: Nie jesteś pewny? Pamiętaj, że zawsze możesz sprawdzić tożsamość rachmistrza!
Obok tekst  na niebieskim tle białą czcionką: Więcej informacji na spis.gov.pl.
W prawy dolnym rogu logotyp GUS NSP 2021

Grafika Głównego Urzędu Statystycznego. Na białym tle niebieski tekst: Identyfikator - ma go każdy rachmistrz spisowy, co warto o nim wiedzieć?
Poniżej tekst czarną częściowo pogrubioną czcionką: Rachmistrz spisowy posługuje się specjalnym identyfikatorem, zawarte na nim informacje, pomogą ci sprawdzić jego tożsamość.
Poniżej po lewej stronie grafika dłoni trzymającej wzór identyfikatora rachmistrza. Obok tekst  na niebieskim tle białą czcionką: Więcej informacji na spis.gov.pl.
W prawy dolnym rogu logotyp GUS NSP 2021.

Grafika Głównego Urzędu Statystycznego. Na niebieskim tle biały tekst: Pamiętasz, że udział w spisie jest obowiązkowy? Sprawdź podstawy prawne i dowiedz się jaka grozi kara za odmowę udziału w NSP 2021.
Więcej informacji na spis.gov.pl.
poniżej symbole matematyczne dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia z tekstem liczymy się dla Polski. Z prawej strony grafiki duży czerwony symbol paragrafu na ciemnoniebieskim tle. W prawy dolnym rogu logotyp GUS.

Wróć na początek strony