Aktywność w wodzie i ekologia na co dzień - zapraszamy na zajęcia rozwijające aktywność fizyczną

Na górze plakatu znajduje się flaga Unii Europejskiej. Na fladze przedstawiony jest okrąg złożony 
z dwunastu złotych gwiazd na błękitnym tle. 
………………………………….
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Obszarów Wiejskich na lata 20104-2020
Zadanie „Aktywność w wodzie i ekologia na co dzień” realizowane w ramach projektu grantowego pn. „Akcje edukacyjne i integracyjne”
Zapraszamy na zajęcia rozwijające aktywność fizyczną, które odbędą się na Kąpielisku „Przystań wodna w Nowych Siołkowicach”
Nauka pływania dla dzieci i młodzieży 12.07.-29.07.2021 (zajęcia od poniedziałku do piątku) godz.10.00-11.00 (1 grupa), godz.11.00-12.00 (2 grupa)
Aerobik w wodzie 10.07.-31.07.2021 (sobota, niedziela) godz.15.00-16.00
Zajęcia na siłowni zewnętrznej 18.07. i 25.07.2021 (niedziela) godz.17.00-18.00
Działania edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa, w szczególności w wodzie, korzyści wynikających 
z prowadzenia aktywnego stylu życia oraz z zakresu edukacji ekologicznej (podczas organizowanych zajęć rozwijających aktywność fizyczną)
Szczegółowe informacje oraz zapisy w Urzędzie Gminy w Popielowie pok. 23 lub telefonicznie: 77 427 58 30
Cel projektu:
Edukacja i integracja mieszkańców obszaru LGD poprzez organizację innowacyjnych form aktywności fizycznej oraz działań edukacyjnych z zakresu ochrony środowiska.

Organizator: pod napisem znajduje się herb Gminy Popielów, który podzielony jest na trzy części. 
W centralnym punkcie na tle pasma gruntu rolnego - koloru zielonego oraz błękitu horyzontu umieszczony jest zgodnie z prawdą historyczną pług - koloru srebrzystego. W górnej części herbu znajduje się skośna kratka na przemian koloru żółtego i niebieskiego z zawieszonym krzyżem chrześcijańskim. Górny fragment herbu symbolizuje głęboko zakorzenioną tradycję chrześcijańską na terenie gminy.
Dolna część herbu to fragment muru z czerwonej cegły, na którym widnieje rok oraz biały gołąb 
w locie.
Kontakt: tel: 77 427 58 30, e-mail: promocja@popielow.pl

Po prawej górnej stronie plakatu znajduje się połowa zielonej kuli ziemskiej, z której wyrastają drzewa, poniżej również po prawej stronie plakatu znajdują się dzieci, które pływają, dziewczynka w niebieskim stroju kąpielowym i w okularach do pływania płynie w lewą stronę natomiast chłopczyk w niebieskich spodenkach i w okularach do pływania płynie w prawą stronę.
Po lewej stronie plakatu znajduje się obrazek pokazujący rodzinę, która ćwiczy na siłowni. Jest to pani podnosząca w prawej ręce jeden mały ciężarek, pan podnoszący dwa ciężarki oraz dwójka dzieci jedno dziecko również trzyma w rękach małe ciężarki, a drugie dziecko jeden ciężarek. Wszyscy są ubrani w niebieskie bluzki oraz czerwone spodenki.

Wróć na początek strony