2010.02.24 - GMINNE ELIMINACJE TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ - MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM


_2247681.jpeg   24 lutego 2010 roku odbyły się gminne eliminacje corocznego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Popielowie.
Patronat nad turniejem objął Prezes Zarządu Oddziału Gminnego OSP RP Wójt Gminy Popielów Dionizy Duszyński.

   Do gminnych eliminacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Popielów. W grupie szkół podstawowych  w turnieju udział wzięło 16 uczniów Publicznych Szkół Podstawowych z Karłowic, Popielowa i Starych Siołkowic. Natomiast w grupie szkół gimnazjalnych do eliminacji przystąpiły  4 osoby reprezentujące Publiczne Gimnazjum w Starych Siołkowicach.

   Chociaż wszyscy uczestnicy turnieju zaprezentowali wysoki poziom i bardzo dużą wiedzę na temat ochrony przeciwpożarowej, komisja musiała wyłonić zwycięzców. Tym samym w kategorii szkół podstawowych w eliminacjach powiatowych Gminę Popielów reprezentować będą:
Piotr Wybult (PSP Karłowice) oraz Roksana Kanszczyk (PSP Popielów).
Z kolei w grupie szkół gimnazjalnych do etapu powiatowego zakwalifikowały się dwie uczennice Publicznego Gimnazjum w Starych Siołkowicach:
Kamila Markiewicz oraz Aleksandra  Dobrucka.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach konkursu.  

_2247679.jpeg _2247655.jpeg _2247654.jpeg

Wróć na początek strony