Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

Wybory Sołtysa w Nowych Siołkowicach

W dniu 3 lutego 2022 r. w Nowych Siołkowicach odbyło się zebranie wiejskie wyborcze podczas którego wybrano nowego sołtysa wsi.

Zebranie odbyło się w Barze "Pod Lasem" z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa.

Wójt Gminy Sybilla Stelmach podziękowała dotychczasowemu sołtysowi Panu Janowi Kubiakowi za wiele lat owocnej pracy i wysiłków na rzecz społeczności sołectwa Nowe Siołkowice, a także Pani Halinie Kubiak, która przez wiele lat pełniła funkcję sołtysa.

Mieszkańcy sołectwa wybrali nowego sołtysa - Panią Andżelikę Kociok.

Gratulujemy wyboru i życzymy wielu sukcesów w podejmowanych wyzwaniach na rzecz sołectwa!

 

Wróć na początek strony