Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca 2026 r. (piątek) Urząd Gminy w Popielowie i PSZOK w Starych Siołkowicach będzie nieczynny. W dniu 6 czerwca 2026 r. PSZOK w Starych Siołkowicach będzie nieczynny. W dniu 13 czerwca 2026 r. PSZOK w Starych Siołkowicach będzie czynny. Jednocześnie informujemy, że dnia 5 czerwca 2026 r. (piątek) odbędzie się Dyżur Urzędu Stanu Cywilnego w sprawie zgonów w godzinach od 9.00-11.00 pod numerem telefonu +48 506 240 178.

2010.03.01 - Wyjazdy na basen połączone z nauką pływania

W dniu 1 marca 2010 otrzymaliśmy informację z Ministerstwa Sportu i Turystyki o przyznaniu Gminie Popielów 15.000,00 zł realizację projektu  „Aktywnie spędzam czas  - zajęcia nauki pływania dla uczniów szkół prowadzonych przez gminę Popielów” . Projekt dofinansowany jest z Funduszu Zajęć Sportowo – Rekreacyjnych dla Uczniów .

W ramach projektu zorganizowane zostaną w miesiącach marzec – czerwiec 2010 bezpłatne wyjazdy na basen uczniów Publicznego Gimnazjum w Starych Siołkowicach oraz uczniów z klas IV-VI Publicznej Szkoły Podstawowej w Popielowie, Publicznej Szkoły Podstawowej im. Ks. Jana Dzierżona w Karłowicach oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Starych Siołkowicach.

Planujemy zorganizowanie 24 wyjazdów na basen. W każdym wyjeździe uczestniczyć będzie grupa 30 dzieci, które podczas dwugodzinnych zajęć na basenie będą miały okazję nauczyć się pływać.

Projekt został przygotowany i przedstawiony w Ministerstwie Sportu i Turystyki przez pracowników ds. oświaty Urzędu Gminy w Popielowie.

Wróć na początek strony