Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

2010.04.02 - Informacja

W dniu 2 kwietnia 2010r. /Wielki Piątek /

Urząd Gminy czynny będzie do godz. 13:00

Wróć na początek strony