Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym warsztacie ekologicznym "Z ekologią za Pan brat na terenie województwa opolskiego"

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego oraz Stowarzyszenie LGD Stobrawski Zielony Szlak serdecznie zapraszają uczniów klas szkół podstawowych I-III do udziału w bezpłatnym warsztacie ekologicznym "Z ekologią za Pan brat na terenie województwa opolskiego – segregacja i ograniczanie ilości odpadów z plastiku.

Tematyka warsztatów:

Historia Potwora Plastikowca, uczestnicy zbiorą pomysły jak go powstrzymać i stać się Superbohaterami, którzy go poskromią, wykorzystując do tego informacje o historii powstania plastiku: od szczątków roślin po rektyfikację ropy, jego właściwości, jego umiejętności wędrówki przez ekosystemy, rodzaje plastiku, wykorzystają swoje umiejętności w zabawie: jak robić zakupy, aby zmniejszyć ilość odpadów.

Warsztaty odbędą się 20 maja 2022 r. o godz. 16.00 w Łubniańskim Ośrodku Kultury.

W warsztacie można wziąć udział wysyłając formularz zgłoszeniowy na adres:

Na formularze zgłoszeniowe czekamy do 18 maja 2022 r.

Uwaga!! Ilość miejsc ograniczona!!!

Więcej informacji www.stobrawskiszlak.pl, Tel:667 983 637, 723 974 261

Plakat - zaproszenie na Warsztat Ekologiczny segregacja i ograniczanie ilości odpadów z plastiku - Poznaj historię Potwora Plastikowca. 20 maja 2022 roku godzina 16:00 do 17:30, Łubiański Ośrodek Kultury.
Plakat w kolorze jasno-zielonym  przedstawia pojemniki do segregacji odpadów. W stopce plakatu logotypy: Unii Europejskiej, Samorzadu Województwa Opolskiego, Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich, Stobrawskiego Zielonego Szlaku, Programu Rozwoju Obszarów Wiejksich na lata 2014-2020 oraz tytuł programu: "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie" Operacja współfinansowana ze środków UE, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

DOCFormularz zgłoszeniowy (100,50KB)
 

Wróć na początek strony