Ankieta - badanie mobilności mieszkańców województwa opolskiego

Badanie mobilności mieszkańców województwa opolskiego.
Mieszkańcu, mieszkanko województwa opolskiego, jak i dokąd podróżujesz? Jak oceniasz funkcjonowanie transportu na Opolszczyźnie? Twój głos ma znaczenie! Wypełnij ankietę!
Ankieta dostępna na: opolskamobilność.pl.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu województwa opolskiego w ramach pomocy technicznej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 - 2020

Na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego firma Wolański sp. z o.o. prowadzi badanie mobilności mieszkańców województwa opolskiego. 

Celem badania jest poznanie codziennych nawyków związanych z poruszaniem się po regionie i poza jego granicami. Badanie dotyczy m.in. wykorzystywanych środków transportu, ich oceny oraz lokalizacji i dostępności celów podróży - w tym transportem publicznym. Dzięki uzyskanym informacjom możliwe będzie skuteczniejsze i bardziej dostosowane do potrzeb mieszkańców kształtowanie polityki transportowej.

Zachęcamy mieszkańców w wieku co najmniej 15 lat do wypełnienia anonimowej internetowej ankiety znajdującej się pod adresem https://www.opolskamobilnosc.pl. Twój głos ma znaczenie!

PDFPlakat_ankieta.pdf (1,64MB)
 

Wróć na początek strony