Zakończono nabór wniosków na końcową sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie
Drodzy mieszkańcy!
W zawiązku z wyczerpaniem się zapasów węgla, zakończono nabór wniosków na końcową sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie.
Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.
Drodzy mieszkańcy!
W zawiązku z wyczerpaniem się zapasów węgla, zakończono nabór wniosków na końcową sprzedaż węgla po preferencyjnej cenie.