Od 1 stycznia 2026 roku e-Doręczenia są podstawowym sposobem elektronicznego doręczania pism urzędowych. Oznacza to, że tylko tym kanałem można przesyłać większość wniosków w sprawach urzędowych, w tym te, które dotychczas były przekazywane za pośrednictwem ePUAP.

-

 

choinka-200.jpeg Święta Bożego Narodzenia
to czas radości, pokoju, refleksji i dobrej nowiny.
Niech ona wyzwoli w Nas to co najlepsze,
da siły do podejmowania z powodzeniem wyzwań
Nowego Roku.

Na ten czas oraz na cały Nowy Rok 2011
życzy wszelkiej pomyślności.


 

                            Wójt Gminy
Dionizy Duszyński

 


 

Wróć na początek strony