Bezpłatne świadczenia w zakresie rehabilitacji leczniczej

Zachęcamy mieszkańców wszystkich miejscowości gminy Popielów do skorzystania z bezpłatnych świadczeń w zakresie rehabilitacji leczniczej.

ZACHĘCAMY MIESZKAŃCÓW WSZYSTKICH MIEJSCOWOŚCI GMINY POPIELÓW DO SKORZYSTANIA Z BEZPŁATNYCH ŚWIADCZEŃ W ZAKRESIE REHABILITACJI LECZNICZEJ.
Z racji rozstrzygniętego konkursu na realizacje Programu Polityki Zdrowotnej w zakresie rehabilitacji leczniczej mieszkańców Gminy Popielów w 2024 roku świadczeń udzielać będzie DOM ZDROWIA SP. Z O.O. zlokalizowany przy ul. Klasztornej 17 w Popielowie. Gabinet rehabilitacyjny znajduje się przy ul. Klasztornej 17 w Popielowie, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.
Aby uczestniczyć w programie mieszkaniec gminy musi udać się po skierowanie do lekarza pierwszego kontaktu, który udziela świadczeń finansowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Następnie zarejestrować się w ww. przychodni rehabilitacyjnej na zabiegi. 
Wszelkie informacje dotyczące udzielanych zabiegów można uzyskać w Przychodni DOM ZDROWIA SP. Z O.O. lub pod numerem telefonu 77-500 59 90 oraz 453 053 296.
PROGRAM FINANSOWANY W CAŁOŚCI ZE ŚRODKÓW GMINY POPIELÓW 
ŚWIADCZENIA W ROKU 2024
W roku 2024 Gmina Popielów przeznaczyła na ten cel 20 tysięcy złotych

Wróć na początek strony