Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 czerwca 2026 r. (piątek) Urząd Gminy w Popielowie i PSZOK w Starych Siołkowicach będzie nieczynny. W dniu 6 czerwca 2026 r. PSZOK w Starych Siołkowicach będzie nieczynny. W dniu 13 czerwca 2026 r. PSZOK w Starych Siołkowicach będzie czynny. Jednocześnie informujemy, że dnia 5 czerwca 2026 r. (piątek) odbędzie się Dyżur Urzędu Stanu Cywilnego w sprawie zgonów w godzinach od 9.00-11.00 pod numerem telefonu +48 506 240 178.

22.07.2011r. wyjazd dzieci na kolonie letnie do Szczebrzeszyna

P7222837-800.jpeg

W dniu 22 lipca 2011r. grupa 26 uczniów gimnazjum wyjechała na kolonie letnie do Szczebrzeszyna (Roztocze).

Pomimo padającego deszczu dzieci z entuzjazmem czekały na przyjazd autobusu.

Uczniowie na koloniach przybywać będą w okresie 22 – 31 lipca 2011r.

W programie kolonii zaplanowano m.in. wycieczkę do Lublina, Zamościa, Zwierzyńca, Bełżca i Krasnobrudu, ponadto zwiedzanie rezerwatów Bukowa Góra, Czartowe Pole, Szumy nad Tanwią i szlaki turystyczne Roztoczańskiego Parku Narodowego.
   
Wypoczynek letni zorganizowany został przez Urząd Gminy w Popielowie.


 

 

Wróć na początek strony