MIĘDZYNARODOWY MŁODZIEŻOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ.

1.jpeg      W dniach 22-25.O7.2011r. dzieci (2000 i 2001) z terenu naszej Gminy wzięły udział w Międzynarodowym Młodzieżowym Turniej Pułki Nożnej w Bad Wurzch. W turniej tym udział wzięło 10 drużyn (6 Niemieckich, 2 Francuskie, Angielska i Polska). Drużyny te podzielone były na 2 grupy w których każdy grał z każdym, czas meczu 1x10 min. Drużyna z Popielowa w fazie grupowej zmierzyła się z:

  • Popielów - TSG Bad Wurzach 1          (0:2)
  • Popielów - Luxueuil les Bains (FR)     (1:3) Bartosz Krang
  •  Popielów - FV Bad Waldsee               (0:3)
  • Popielów - SV Haisterkrich.                (0:1)

Po słabym występie naszej drużyny i zajęciu ostatniego miejsca w grupie, przyszło nam walczyć o 9 miejsce w całym turniej w którym wygraliśmy (1:0) po bramce Mateusza Nowaka z TSG Bad Wurzach II.
Po zakończeniu rywalizacji nastąpiło uroczyste zakończenie całego turnieju w którym udział wzięły wszystkie drużyny, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowa statuetkę uczestnictwa oraz proporczyk.
Poza udziałem w turnieju nasza drużyna zwiedziła Bad Wurzach (zwiedzanie torfowisk, przejażdżka kolejką, wycieczka na basen, zwiedzanie muzeum przyrodniczego, oglądanie turnieju seniorów oraz młodzików).
Dzieci były bardzo zadowolone z tego, że mogły uczestniczyć w takim turnieju, dzięki któremu nawiązały kontakt z rówieśnikami z innych krajów i spróbowały swoich sił na boisku. Podziękować należy także organizatorom turnieju panu Sasha Kruppa oraz naszemu opiekunowi panu Erich Lacher.
2.jpeg 3.jpeg 4.jpeg 5.jpeg
Drużyna wystąpiła w składzie:
Zawodnicy:
1.    Przemysław Bodnik
2.    Kacper Cieśla
3.    Ziemowit Cieśla
4.    Bartłomiej Krang
5.    Dawid Gandyra
6.    Dawid Kociok
7.    Mateusz Nowak
8.    Tobiasz Rychlik
9.    Patryk Stacherczak
10.    Adam Wróbel
Opiekunowie:
1.    Joanna Thoma
2.    Robert Strząbała
3.    Wojciech Gieża

Wróć na początek strony